glamourlady.pl

Blog tematyczny o modzie, urodzie, diecie.

Lifestyle

Cytaty, które wprawią w pozytywny nastrój

Cytaty, które wprawią w pozytywny nastrój

Ile razy człowiek budzi się rano i nie ma siły wstać z łóżka? Każdego z nas dopada czasami zły nastrój, który powoduje, że traci się chęć życia. Nawet najprostsze, codzienne obowiązki stają się uciążliwe. Co zrobić, by siebie i bliskich w takich chwilach wspomóc? Jakiego SMS-a wysłać do przyjaciela, który ma gorsze dni? Jak podbudować bliską osobę, by znów była radosna, uśmiechnięta i energiczna? Poniżej cytaty o pozytywnym myśleniu, które z pewnością w wielu sytuacjach staną się niezastąpione.

Pozytywne myśli cytaty

Nie od dziś wiadomo, że dobre słowo bliskich, motywujący cytat, ulubione motto mogą pobudzić człowieka do działania i co najważniejsze, wprawić go w dobry nastrój. Osoby, które uczą innych, jak czerpać radość z życia zachęcają, by motywujące cytaty i myśli umieszczać w widocznych miejscach (np.: na lodówce, na lustrze w łazience, na drzwiach szafy). Na ten temat powstało także mnóstwo książek. Warto więc takie ulubione cytaty zapisać w notesie lub na małych karteczkach, by codziennie motywowały nas do działania. Wiele osób pewnie zada sobie teraz pytanie, skąd takie hasła wziąć. Tak naprawdę motywujące hasła można znaleźć wszędzie. Najczęściej pochodzą z książek, filmów i seriali.

Cytaty pozytywne myślenie

Co ciekawe nawet uruchamiając internet, na wielu stronach dostrzec można pozytywne cytaty, które powodują uśmiech, a niekiedy nawet motywują do działania. Jest wiele cytatów ponadczasowych, które warto znać, gdyż z pewnością wielu osobach pomogą one przetrwać zły czas w ich życiu. Do takich należą między innymi:
– “Niech Twoja wyjątkowa niesamowitość i pozytywna energia wzbudzą zaufanie u innych.”;
– “Słońce codziennie przypomina nam, że my też możemy wstać z ciemności, że my też możemy świecić własnym światłem.”;
– „Czasami musisz przejść przez piekło, aby znaleźć swoje niebo.;
– “Każdy dzień może nie jest dobry… ale w każdym dniu jest coś dobrego.”’
– „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także to zrealizować.”;
– “Walka, w której toczysz dzisiaj, rozwija siłę, której potrzebujesz jutro.”;
– „Za każdym razem, kiedy przyjdzie ci do głowy negatywna myśl tycząca się twoich osobistych możliwości, świadomie sformułuj pozytywną myśl, która tę poprzednią ,,skasuje’’.”;
– “Życzliwość to język, który słyszą głusi, a niewidomi widzą.”;
– „Zacznij myśleć pozytywnie. Pozytywne myślenie powoduje pozytywne skutki, a każdy problem ma rozwiązanie.”;
– “Pewnego dnia ludzie, którzy nawet w ciebie nie wierzą, powiedzą wszystkim, jak cię poznali.”;
– „Jeżeli skupisz zbyt wiele uwagi na aspekcie negatywnym, możesz coś stracić. Przykładaj więcej uwagi do strony pozytywnej, a wtedy zyskasz.”;
“Biel nie zawsze jest jasna, a czerń nie zawsze jest ciemna”.
Takich cytatów w internecie, jak i w różnych kalendarzach, albumach, książkach jest wiele. Warto zapisywać te, które spodobały nam się najbardziej. Pozytywne hasła potrafią zmotywować i zachęcić człowieka do działania. Dla wielu osób tego typu hasła są tak dużą inspiracją, że decydują się oni na wytatuowanie takich słów na swoim ciele.

Udostępnij